Opinie o Nas
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Soczewki dwutygodniowe

( ilość produktów: 2 )

Jest to rozwiązanie pośrednie, złoty środek pomiędzy wyrobami jednodniowymi, a miesięcznymi. Oferowane przez nas soczewki kontaktowe dwutygodniowe są zatem chętnie wybierane przez osoby, którym zależy na zachowaniu wysokiej higieny przy równoczesnym komforcie. Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu internetowego.

Soczewki dwutygodniowe - zalety

Dla wielu zainteresowanych jest to bardziej dostępna cenowo propozycja od jednorazowych “kontaktów”, za które zapłacimy więcej. Ponadto w odróżnieniu od swoich miesięcznych odpowiedników, zmieniane są częściej. Dzięki temu w trakcie jedynie 14 dni noszenia nie osadza się na nich aż tak duża ilość bakterii i osadu. Ze względu na stosunkowo krótki okres użytkowania odpowiednio pielęgnowane są sterylne i higieniczne, a także łatwe w użyciu. Nie sprawiają również problemów w noszeniu. To rozwiązanie chętnie wybierane przez osoby, które dotychczas nosiły okulary i szukają optymalnego dla ich wymagań i oczekiwań okresu użytkowania wyrobów.

Soczewki kontaktowe dwutygodniowe a tryb ciągły

Możliwe jest noszenie niektórych wyrobów producentów w trybie ciągłym, niemniej jednak w tym wypadku, aby zachować odpowiedni poziom sterylności, czas ich użytkowania skraca się o połowę. Zatem soczewki kontaktowe dwutygodniowe noszone w trybie ciągłym powinny być wymieniane co tydzień, gdyż obejmuje to zarówno 7 dni, jak i 7 nocy. Z kolei noszone w trybie dziennym, wymieniane muszą być po upływie 14 dni. Warto więc zawsze zapisać datę pierwszego założenia.

Dlaczego my?

Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów, oferujemy wyłącznie wysokiej jakości produkty znanych i cenionych w branży producentów. Oferowane przez nas soczewki dwutygodniowe stworzone zostały specjalnie z myślą o korekcji wad wzroku zarówno przez krótkowidzów, dalekowidzów, jak i astygmatyków. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania zamówień w naszym sklepie internetowym. Zachęcamy również do kontaktu, chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego modelu i rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące zakupu.

Moc
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 447 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-10-24
Polecam
2023-09-26
SUPER
pixel