Opinie o Nas
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odstąpienie od umowy

 1. Będąc konsumentem, mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

 2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, lub pocztą elektroniczną).

  Pocztą na adres:

  PrzeciwSloneczne.pl
  ul. Sienkiewicza 22
  15-092 Białystok
  e-mail: kontakt@przeciwsloneczne.pl

 3. Mogą Państwo skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Formularz odstąpienia od umowy znajdą Państwo TUTAJ

 4. Mogą Państwo także skorzystać ze zgłoszenia zwrotu korzystając zwygodnej aplikacji zwrotu dostępnej na naszej stronie. Wystarczy zalogować się na swoje konto, w dolnej części strony w sekcji MOJE ZAMÓWIENIE wybrać "Chcę zwrócić towar" i postępować zgodnie z informacjami na stronie. Mogą Państwo skorzystać z przesyłki zwrotnej oferowanej przez PrzeciwSloneczne.pl - InPost Paczkomaty Szybkie zwroty -  koszt przesyłki zostanie odliczony od zwracanej Państwu kwoty -  9 zł brutto.
 5. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminy do odstąpienia od umowy.

 6. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwu sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

 7. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

 8. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 9. Proszę odesłać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

 10. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

 11. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 447 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-15
Ok
2023-09-08
Świetna i błyskawiczna obsługa. Polecam
pixel